אביעד
ויצמן

סיפור חייו של אביעד הוא סיפור של התמדה, חדשנות ופיתוח קהילתי, המאופיין בדחף בלתי פוסק להצליח בכל משימה שמגיעה לו לידיים.

בואו ניגש ישר לעניין, אל הרגע הראשון שבו הוא התחיל לבסס את עצמו כיזם וחדשן אדיר. זה קרה כבר בגיל 14, כשעשה את האקזיט הראשון שלו ומכר חברה המתמחה באחסון אתרים. צעד נועז ומרשים במיוחד כשמדובר בנער, אך הצלחה מוקדמת זו הייתה רק יריית הפתיחה להמשך העשייה של אביעד בחיים, המוקדשת לבניית עסקים שיעשו שינוי בחייהם של אנשים, עד היום.

בגיל 16, שנתיים לאחר מכן, הפגין לא רק את חוש היזמות שלו אלא גם את רוח היצירה והעיצוב שבערה בו, על ידי המצאת הקונספט של מגנטים לאירועים. כן כן, המגנטים שכולם מכירים ועד היום תלויים לכולם בבית על הדלת והמקרר. הרעיון המטורף הזה קידם את אביעד בכל רחבי הארץ ואפילו מסביב לעולם, הפך אותו לדמות מוכרת ופעילה בתחום קרוב לעשור שלם.

חמש שנים מאוחר יותר, בגיל 21, הוא שם את הכוונת על תחום הפרסום והקים את מיקה – משרד שהתחיל את דרכו כמשרד פרסום סטנדרטי והתפתח להיות המעצמה שהוא היום, כמשרד פרפורמנס. השינוי המשמעותי שעבר המשרד הוא פרי פיתוחו של אביעד, והשירותים שהוא מציע כיום מבוססים על שיטה שהיא

נוסחה ייחודית שאביעד בעצמו פיתח כדי לעזור לבעלי עסקים להגיע להצלחה.

השיטה היא לכאורה פשוטה אבל בפועל מאוד עוצמתית: מתחילים בלמצוא את שורש הבעיה, להבין מה לעשות כדי לפתור אותה, לנקוט בצעדים מעשיים כדי ליישם את הפתרון, ורק אז- להתקדם בביטחון אל יעדים ומטרות גדולות יותר.

בין לבין, אביעד ביצע גם תפקידי ייעוץ והובלה במקומות ותחומים שונים, ביניהם: יו"ר המועצה לעסקים מטעם הוועדה לעסקים קטנים ובינוניים, חבר במועצת עיריית אופקים, מנטור ומרצה ליזמים צעירים בעולם הפרסום והמדיה, מעבר לכך, הוא משקיע בסטארטאפים ומקדם יזמים צעירים בתחום.

האידיאולוגיה של אביעד סובבת סביב פיתוח הנגב והפריפרייה. חשוב לו לתת חזרה לסביבה והקהילה שממנה צמח והגיע למקום בו הוא נמצא היום. לכן פיתוח הקהילה וקידום צמיחה עסקית בפריפריה נמצאת בראש הרשימה שלו, וזו גם הסיבה שכל העובדים במיקה הם תושבי אופקים והסביבה. מעבר לכך, הוא גם מעודד ותומך באופן פעיל בהתפתחותם האישית והמקצועית של העובדים ואף מסייע להם לעשות הסבה לתחומי ההיי-טק.

גם במיקה אביעד דוגל בטיפוח אווירה תומכת, חדשנית ויצירתית, ומבחינתו מדובר במרכיב קריטי להצלחת המשרד ככלל והעובדים בפרט. האווירה במיקה משקפת את הגישה של אביעד. היא מבוססת על אהבה לתחום, הנאה מהדרך, מוטיבציה מרובה, וכל זאת תוך שמירה על מבנה מסודר והיררכיה מקצועית. הגישה הזו תורמת לסביבת עבודה משגשגת ופרודוקטיבית שמביאה לתוצאות.

אפשר להגיד שסיפור חייו של אביעד הוא סיפור מעורר השראה של התגברות על מכשולים, חדשנות וחתירה למצוינות בכל תחום. מאיש טכנולוגיה צעיר ועד לאיש עסקים מצליח, מנטור, ממציא ובונה קהילה. ולמרות ההצלחות לאורך דרכו, אביעד מעולם לא הסתפק. הוא כל הזמן חתר ליותר, כל הזמן דוחף את הגבולות שלו, תמיד חיפש זירות חדשות לחקור ואתגרים מתעוררים לכבוש.

המסע של אביעד הוא עדות לכוחה של שאפתנות, יצירתיות, התמדה ורצון עמוק לחולל שינוי. ובואו נשים את הדברים על השולחן, אמנם קרו בו הרבה דברים – אבל הוא ממש לא מסתיים כאן.

?WANT TO HEAR MORE

דילוג לתוכן